Søndagsspinning – Bli kjent med Astrik

Sted

  • Stamina Kleppestø, søndager

Tidspunkt

  • søndag 28. jan. kl. 12:30-14:30 (+ bonustime kl. 11:30-12:30 med Stamina-instruktør)
  • søndag 18. feb. kl. 12:30-14:30 (+ bonustime kl. 11:30-12:30 med Stamina-instruktør)
  • søndag 25. feb. kl. 12:30-14:30 (+ bonustime kl. 11:30-12:30 med Stamina-instruktør)

Her får også Stamina medlemmer anledning til å delta sammen med oss med 50/50 fordeling av plassene. Tanken er at de som er medlemmer av Stamina og vil vite mer om oss som sykkelklubb, kan få stille oss spørsmål og vi kan fortelle litt om oss selv. Kjører her Nordhordland Rundt og Skjærgårdsrittet sammenhengende på video, etter at jeg har snakket litt om oss og klubben. Tanken er at de fra Stamina som eventuellt vil være med og prøve å sykle litt i gruppe, kan få prøve det til våren, med oss eller undertegnede.

Plassene er 18 stykker til oss og 18 stykker til Stamina.

Sett deg opp på Facebook så fylles våre plasser til det er fullt. Jeg håper at du også vil være med å promotere klubben vår. Kjekt om vi kunne fått vervet noen nye medlemmer til klubben vår.

Førstemann til møllen! Her er alle medlemmer av Astrik velkomne – i alle timene. Du avgjør om du er med 1, 2 eller 3 timer (gjerne gi et hint i kommentarfeltet på Facebook så kan andre sikte inn den ledige timen).

Jeg vet at siste søndag er start i vinterferien, men det stopper vel ikke oss vel?

E dåkker med?

Mvh Per Victor Herland